Jeni ne kerkim te ideve per dhurata per te dashurin tuaj? Në këtë listë do te gjeni ide dhuratash te vecanta për të. Nga të gjitha dhuratat zgjidhni te duhuren për çdo rast qofte ky, pervjetor, ditëlindje, Viti i Ri apo diplomim … bëjini një surprizë te bukur të dashurit tuaj!


ide dhuratash per te dashurinPer te dashurin që i pëlqen argëtimi

Dhurojini një eksperiencë të bukur dhe unike qe ai nuk do ta priste dhe blinte kurre vetëm … Eshtë i apasionuar pas makinave? Si thoni “te ngisni nje Ferrari”.I pelqen fluturimi? Provoni “te hidheni me parashute” Eshtë I apasionuar me detin? Kërko për “kurse varkë me vela” Ka pasion për gatimin? Dhurojini një kurs per gatimin. I pëlqen të luaj me lojra elektronike? Shiko per PS4 ose XBOX, megjithatë ne kete menyre do te humbesh plotësisht të dashurin tuaj. Bileta për nje koncert që ai do të donte të shikonte.

 

 

ide dhuratash per te dashurin veshje

Për te dashurin që pëlqen të vishet bukur

Dhurojini veshje per meshkuj. Ka kaq shumë modele dhe veshje (edhe për femra), për të lene kokën!

PS: me një palë këpucë te bukura, nuk do te gabonit kurrë!

 

ide dhuratash per te dashurin udhetimePër të dashurin që pelqen udhetimet

Si thoni për një udhetim shlodhes nga stresi i përditshem? Hidhini një sy ofertave te SAVA Tours, ose shiko per një fundjavë të bukur. Shiko faqen dedikuar pushimeve.

 

ide dhuratash per te dashurin per fotoPër të dashurin qe eshte i apasionuar me fotografinë

Nëse do ta godasesh në pikën e tij të dobët, shiko 40 + ide dhuratash për te apasionuarit e fotografisë! Do ta çmendni nga gëzimi 🙂

 

ide dhuratash per te dashurin guzhinaPër të dashurin qe pelqen ushqimin ose gatimin

Provoni me kete kurs gatimi … apo me një libër te bukur recetash I cili do te vleresohet pa mase.

Shiko më shumë ide dhuratash për të apasionuarit e gatimit.

 

 

ide dhuratash per te dashurin i dashuruarPër një të dashuruar

Ah, dashuria <3 … mund të krijoni, nje album me foto te personalizuara apo një bluze të bukur … ose mund te stamponi foton tuaj ne kapakun e celularit.

Dhe në fund, klasiku i klasikëve: nje puzzle me foton tuaj.

 

 

ide dhuratash per te dashurin dhuro nje yllDhuroji një yll duke i vendosur emrin e tij. Kjo është një dhuratë shumë romantike dhe simbolike. Ju do të merrni përveç çertifikatës së origjinalitetit edhe një varëse te gdhendur me koordinatat e yllit. Sa herë që të shohe qiellin do të mendojë për ju, përgjithmonë.

 

 

 

ide dhuratash per te dashurin arush pellushiNjë pellush i bukur, i butë ne formen e një zemre mund të jape kënaqësi! Për shembull, nëse ështe i shenjes se Luanit dhuroji një luan pellushi ose mund ti beni dhurate arushin gjigand!

 

 

 

 

 

 

ide dhuratash per te dashurin foto printimZmadhoni foton tuaj dhe vendoseni në një kornizë të bukur për ta mbajtur ne zyrën e tij ose stampojeni në kanavacë.

 

 

 

 

 

 

Nëse kerkoni më shumë ide, ju gjithmonë mund ti hidhni një sy dhuratave për Ditën e Shën Valentinit.

 

Dhurata per te dashurin qe pelqen teknologjine

 

dhurata imac iphone samsung blerje onlineJu siguroj qe ketu nuk keni per te gabuar! Nëse keni një buxhet të mirë, mund te marresh nje PC 10” ose nje tabletë dhe te vendosni ne sfondin e tabletit foton tuaj. Gjithashtu një laptop i mirë është gjithmonë i mirëpritur 🙂 Nëse ndjek shumë modën, me ndonjë product nga Apple nuk do të gabonit!

 

 

 

dhurata per te dashurin iphone 5sePothuajse harrova, natyrisht me një super smartphone si Samsung Galaxy ose iPhone, ju nuk mund të benit zgjedhjen e gabuar! Këtu janë disa ide për te cmendurit e iPhone.

 

 

 

dhurata per te dashurin XDUOO X3 Blini nje Mp3-iPod dhe hidhni të gjitha këngët që kane shoqëruar historinë tuaj.

 

 

 

 

 

 

ide dhuratash per te dashurin kornize dixhitaleNëse eshte nje djale modern korniza dixhitale me memorie të brendshme, ju lejon të vendosni foto dhe ti shikoni me slideshow.

Pajisje për kompjuterin tuaj: pen-drive/mouse/hard-disk të jashtëm /LCD/kasa telefoni.

Lëviz me makinë? Provoni me një navigator te mirë TomTom.

 

 

 

Shiko më shumë ide dhuratash për te apasionuarit e teknologjisë.

 

Për një të dashur sportiv

 

ide dhuratash per te dashurin cante sportivePër te apasionuarit e sportit dhe kohës së lirë keni shumë dhurata për të zgjedhur.

Natyrisht, një cante e bukur sporti nuk eshte kurre e tepert.

Nëse i pelqen vrapi, byzylyku me orë i cili tregon te rrahurat e zemres dhe shume informacione te tjera mund të jetë nje dhurate e dobishme.

Gjithashtu shikoni ne kategorine e veshjeve Sportive.

 

 

 

ide dhuratash per te dashurin kufje noti kunder ujitNëse ai pëlqen notin, shikoni këto kufje mp3 “kunder ujit”, do të jetë një dhuratë e çmuar per te!

Për të gjitha sportet ekstreme (dhe jo), Kamera GoPro se bashku me aksesorët mund të jetë nje dhurate shume e mirepritur.

Shiko më shumë ide dhuratash për një te dashur sportiv.

 

 

 

 

Dhurata per te dashurin që pëlqen leximin

 

ide dhuratash per te dashurin ekindleLibër nga autori e tij të preferuar, shoqeruar me një dedikim të bukur ne formen e zemres në faqen e parë, ose një nga librat me te shitur të momentit.

Nëse i pëlqen veçanërisht teknologjia, dhurojini një eReader, një lexues te librave në formatin dixhital (i cili nuk lodh sytë sic ndodh me kompjuterin).

Shiko më shumë ide dhuratash për te apasionuarit e leximit.

 

 

 

 

Për të dashurin që pëlqen aksesoret

Nëse eshte fans i aksesorëve, mund t’i dhuroni një orë, portofol ose nje rrip lekure, dhe pse jo, edhe syze dielli.

Për të dashurin qe ka te gjitha

Mund ti dhuroni nje nga keto parfume per meshkuj.

Bileta për të parë ndeshjen e ekipit të tij të te zemres në stadium.

Çdo gjë në lidhje me hobin të tij, mund te funksionoje!

Nje keshille: Shmangni te beri dhurata si: shkume rroje, mbas rruajtjes (dopo barba) xhel, deodorant, e kështu me radhë…

Shikoni gjithashtu ide dhuratash per meshkuj, ide dhuratash per pervjetor, dhurata të punuara me dorë për cdo rast, ide dhuratash për Krishtlindje, diplomim, te dashuren, nënen, babain. Në qoftë se nuk dini se çfarë të shkruani në letren e urimit, shikoni frazat më të bukura të urimeve që kemi zgjedhur për ju.

 

Dhurata per te dashurin | Ide dhuratash per te dashurin