Dhurata e personalizuara janë origjinale, sepse ato janë përshtatatur për personin që e merr atë. Një dhurate me nje emër ose një frazë te veçantë janë më të vlerësuara se një dhuratë anonime. Idete per dhurata te personalizuara qe do te gjeni te TekamXhan janë të vecanta. Juve ju ngelet vetëm të shijoni gezimin e atyre që marrin dhuratën. Frymëzohuni nga idetë tona origjinale dhe dhurata juaj eshte gati.

 

Dhurata te Personalizuara

Tani ju keni mundësinë për të thënë atë që ju keni gjithmonë kërkuar për të thënë. Me dhuratat tona të personalizuara ju mund të zgjidhni dhuratën e përkryer për të gjitha rastet dhe për të gjithë të dashurit tuaj. Mendoni për marrësit, zgjidhni format dhe ngjyren dhe në disa klikime dhurata është realizuar tashmë. Idete per dhurata origjinale do ti gjeni vetem tek ne!

 

Mbajtese Celesash e Personalizuar

mbajtese-celsash-e.personalizuar

 

Sugjerim për ata që jane duke kërkuar për dhurata romantike, artizanale dhe te dobishme. Kjo është nje mbajtese celesash origjinale e personalizuar me daten dhe kalendarin për të kujtuar vitet e kaluara së bashku me të dashurin tuaj. Një mendim dashurie i vecante per femra dhe meshkuj, për të festuar ditën e njohjes, pervjetorin e fejeses apo dasmës.

Pema e Personalizuar (Pema e Jetes)

pema-e jetes-e-personalizuar

Kjo dhurate teper origjinale konsiston ne nje telajo e cila permban nje peme, duke përfaqësuar një ide dhuratë simbolike për të festuar ngjarje të rëndësishme si: lindjen, pagëzimin, martesen ose diplomimim. Të gjithë anetaret e familjes mund ta personalizojne akoma me shume kete peme duke vendosur emrat dhe përkushtimet.

 

Penze Kitare e Personalizuar: Nje mendim i vogel mund te preke telat e duhura

penze-kitare

Nuk eshte e nevojshme të jeni muzikantë per të vlerësuar idenë e kesaj dhurate. Forma është mjaft e njohur per kete vegel e cila përdoret për të prekur telat e kitares. Dallimi, megjithatë, janë aftësitë e saj jo vetem ne fushën e muzikës falë personalizimit te shkronjave, numrave, frazave, fjalëve apo imazhe. Kjo penze e thjeshtë, bëhet sugjerim ide per dhurata te personalizuara te stilit Rock, për të promovuar një lokal, një markë, ide e veçantë të dedikuar për një grup të njohurish, miqsh, fansa të muzikës dhe madje edhe ide dhuratë per ndermarrje biznesi.

 

Shirita te Personalizuar per Perdorime te Ndryshme

shirita-te-personalizuara

Në sa mënyra mund të përdorni një objekt të vetëm? Në rastin shiritave te personalizuar keni mundesi ne shume perdorime, mos u habitni! Deri më sot, shiritat e personalizuar mund te vihen ne ne 200 perdorime: Shirita për pako dhuratash, byzylyk me porosi, lidhese për këpucë, mbajtese emri, mbajtës etikete për evenimente, shirita te personalizuar për martesa apo pagëzime dhe shumë, shumë perdorime.

 

Etiketa per Dhurata te Personalizuara

etiketa-te-personalizuara

Etiketa te personalizuara per dhurata te krijuara nga vete ju: duke vene emrin një shisheje vere, një pakoje biskotash te pjekura nga ju dhe shumë ide te tjera ku etiketat e personalizuara mund te perdoren. Nëse substanca e dhuratës do ruhet në shishe xhami apo do te jete e mbështjellë me letër, për përshkrimin e përmbajtjes drejtohuni Bit Labels. Një sugjerim për dhuratat tuaja te personalizuara dhe një burim frymëzimi për ata që duan këshilla “si ta bej vete”.

 

Kapake Telefonash te Personalizuar

kapak-telefoni-i-personalizuar

Shokë te pandashem si në orët e punës dhe në argëtim, telefonat smartphone dhe kompjuterat meritojnë të paktën të behen unike, me ane të një kolazhi fotosh familjare ose nje dedikimi te vecante. Nëpërmjet një procesi shumë të thjeshtë, ju mund te porosisni kapake te personalizuar per telefonin, tablete apo laptop.

 

Mesazh ne Shishe

mesazh-ne-shishe

Mesazhi i parë në shishe kishte qëllime shkencore; me pas ishin ato mbreterore (për të cilën Mbretëresha Elizabete e pare emëroi edhe “hedhesit zyrtare te shisheve”), ndërsa në vitet e mevonshme kjo metodë arkaike, por mjaft simpatike komunikimi filloi ne përdorime të ndryshme në të gjitha anët e tokes. Riciklimi i sistemit te vjetër, por me teknika te rafinuara, sot letrat e krijuara në shishe janë ide për dedikime të veçanta si Ditën e Nënës apo pervjetore. Personalizuar me fjalë dhe numra, mesazhet e mbyllura në shishe te bukura me tape, janë te shtypur në shirita me ngjyre. Një ide e thjeshtë për të vleresuar një mesazh urimi, dashurie, mirënjohje . Një mesazh në shishe, pa valët e detit, por me aftësinë për të krijuar dhe sigurise per marrjen e mesazhit!

 

Okllai Dekorativ per Biskota te Personalizuara

okllai-i-personalizuar

Okllai dekorativ qe ju sugjerojme eshte nje variant kreativ i njerit prej mjeteve me antike te guzhines. Ky okllai eshte një alternativë me e mire e okllait prej kaucuku. Prodhuar me dru ahu, dekorimet jane kryer me lazer duke krijuar forma interesante per brumin e biskotave. Rezultati, me një “të kaluar” të thjeshtë, një shumëllojshmëri imazhesh grafike, emrash do te gdhenden ne biskotat, embelsirat e sapo gatuara. Stampat në dispozicion janë të ndryshme: disa janë frymëzuar nga bota e kafshëve: dinosaurët, dhelpra, qentë apo macet. Te tjera me forma gjeometrike.

 

Dhurata te Personalizuara, Pse te Zgjedhim ato te Tekamxhan

Dhuratat e personalizuara janë padyshim dhurata unike dhe te vecanta. Përveç kësaj, procesi personalizimit është i thjeshtë me dizajn elegant. Je ne kerkim te dhuratave për te dashurin? Nuk ka problem, shiko ide dhuratash te vecanta per te dashurin tuaj te faqja dedikuar dharata per te dashurin.

 

Dhurata te Personalizuara qe Bejne Ndryshimin

Dëshironi të bëni të lumtur një mik shoqe apo prindërit tuaj, por ende nuk keni asnjë ide konkrete dhe nuk keni shumë kohë për të vendosur? Deshironi të gjeni një dhuratë të veçantë, diçka që është me të vërtetë unike. Nuk ka problem, ne kemi dhuratën e duhur për të gjithë!

 

Kush Eshte Dhurata e Personalizuar me e Mire?

Secili ka shije/gusto te ndryshme. Ne kemi një përzgjedhje të gjerë të dhuratave të personalizuara. Për shembull, ju mund të zgjidhni: mbajtese celesash te personalizuar, bizhuteri, veshje, aksesore. Secila me një stil tërheqës dhe modern. Ne jemi të sigurt që do të gjeni atë që ju përshtatet! Mjafton të hidhni një shikim dhe do te krijoni nje pershtypje.

 

Zgjedhja Dhuratave Romantike si Dhurata Origjinale

Dhuratat e personalizuara ndryshe nga dhurata e tjera janë me të këndshme si për marresin dhe dhenesin . Eshtë kaq e lehtë për të zgjedhur mes ideve te dhuratave tona dhe gjetur dhuratën e duhur. Ne ofrojmë dhurata origjinale të cilat mund te personalizohen si per femrat dhe meshkuj. Si thoni një poster romantik apo nje foto komike si një dhuratë? Ide dhuratash origjinale dhe kreative do ti gjeni vetem te TeKamXhan! Dhurata te personalizuara janë gjithashtu shumë romantike!

 

Dhurata te Personalizuara per te Gjithe

Një dhuratë e personalizuar është e mirë për çdo rast: një dhuratë origjinale për Krishtlindje, dhurate per ditëlindjen, apo një dhuratë e pazakontë për babain. Tek ne do të gjeni dhuratën për kolegun apo dhurate për shokun apo shoqen e ngushte. Lista e ideve te dhuratave te TeKamXhan është me të vërtetë e gjatë. A keni një filxhan të preferuar? Tek ne ju mund te porosisni dhuraten qe ju pelqen duke vendosur prekjen e origjinalitetit

Shoqerojeni dhuratat e personalizuara me frazat tona te urimeve per cdo eveniment.