Gjetja e një dhurate unike per meshkuj ne prag te festave te fundvitit mund të kthehet ne nje sfidë te vertete, sidomos kur e lini blerjen ne ditet e fundit. Këtu keni mundesine te perzgjidhni midis 50 dhuratave të ndryshme për të  dashurin tuaj. Jeni te sigurte qe buzeqeshja e tij nuk do te mungoje.

dhurata-per-meshkuj-per-per-krishtlindje-dhe-vitin-e-ri


Kit per nje Rruajtje Perfekte

Metoda e vjeter e rruajtjes konsiderohet si më e mira.  Ky kit ka gjithçka që ju nevojitet për t’i dhënë vetes nje rruajtje te përsosur sic ju dëshironi. Kutia orgjinale prej druri përfshin briskun, furcen e rrojes dhe rripin e mprehjes se briskut.

 

 


Byzylyku Smart Xiaomi

Ky byzylyk regjistron cdo gje që bëni gjatë ditës (rrahjet e zemres, hapat gjate ecjes etj) madje edhe kur jeni duke fjetur. Me pas perpunon te dhenat se sa aktiv keni qenë gjate ditës, sa mirë keni fjetur duke i  shfaqur të gjitha keto në kompjuterin ose telefonin tuaj. Një dhuratë e shkelqyer per nje jete te shendetshme per burrin apo te dashurin e jetes tuaj .

 

 


Doreza Telefon “Alo Ded”

Këto doreza ju lejojne te beni dhe merrni telefonata, pa pasur nevojë të ekspozoni duart ne ditet te ftohta te dimrit. Dorezat jane te pajisura me nje altoparlant në gishtin e madh dhe një mikrofon ne gishtin e vogel. Mjafton te mblidhni doren ne pozicionin “me merr ne telefon”.

 

 


 Pasqyra Kunder Avullit

Vendi më i mirë për tu rruar është në banje, pasi avulli ndihmon në zbutjen e lëkurës se fytyres. Por ndodh shpesh qe kur rruheni pasqyra te behet me avull duke u kthyer ne nje bezdi te vertete. Mos u shqetesoni, pasqyra kunder avullit eshte zgjidhja e duhur per ju.

 

 


Makine Rroje Profesionale

Nëse doni qe mjekra juaj apo modeli i flokeve te kete nje pamje perfekte, numri i opsioneve te kesaj makine rroje ben ndryshimin. Me këtë makinë rroje ju mund të percaktoni gjatësinë qe deshironi per mjekrren apo modelin e flokeve per nje pamje uniforme dhe të pastër.

 

 


 

Thike Ushtarake Shume Funksionale

Nje imitim shume i mire i thikës origjinale të ushtrisë zvicerane. I ridizenjuar me disa opsione shtesë për përdorim gjuetie. Kjo do te ishte nje dhurate e mirepritur per ata qe jane te apasionuar ndaj natyres…dhe jo vetem.

 

 


Cakmak Ngrohes Duarsh

Nese jeni tipi i personit qe sapo bien temperaturat keni ftohte nga duart. Mos u shqetesoni. Beni tuajin kete cakmak teper i vecante ne llojin e vet dhe i thoni mirupafshim te ftohit. I dizenuar qe te rrije ndezur ne temperatura ekstreme si ato te Arktikut. Me nje te ndezur arrin t’ju mbaje ngrohte per disa ore.

 

 


Set Hapese Vere

Ky set hapese vere do do bente teper figure ne tavolinen tuaj te ngrenies por jo vetem, Nese jeni ne dileme per nje dhurate te vecante per te dashurin apo te afermin kjo do te ishte nje zgjedhje teper elegante.

 

 


 

Kuba Akulli Prej Celiku

Pijedashesit te cilet duan te shijojne pijen e tyre te preferuar uiski, birrë apo verë te ftohte por pa u holluar nga shkrirja e akullit. Tashme kane nje zgjidhje. Kubat prej çeliku bejne te mundur qe pija te qendroje e ftohte akull po pa shkrirje ☺

 

 


Mbajtes Telefoni

Ju ka ndodhur qe ju ka rene Iphone nga dora. Shpesh degjojme qe telefoni u thye sepse u rrexova apo aksidente te tjera kjo mund te jete e vertete por shumica e telefonave qe thyen eshte pershkak te pakujdesise, kapjes jo te mire ne dore ose rreshqitja. Mbroni telefonin tuaj te shtrenjte me kete pajisje te thjeshte.

 

 


Set Cipa Pokeri

Kur vjen koha per te luajtur poker me shoqerine ju do te falenderoni veten qe keni blere nje set te tille. Miqtë tuaj do të impresionohen me keto chipe pasi ata janë peshuar dhe duken si origjinale. Kjo nuk mund të ju bëjë një lojtar më të mirë ne poker, por do të ndiheni si nje profesionist i kesaj loje.

 

 


Kufje me Kontroll Aktiv te Zhurmes

Zhytuni në botën e muzikës me kufjet EP720s. Kontrolli aktiv i zhurmës bllokon frekuencat e ulta te ambjentit. Ideale per perdorim te perditshem dhe udhetime. Ka edhe një buton që ju lejon te degjoni se cfare ndodh perreth, ndërsa ende jeni duke dëgjuar muzikë.

 

 


 Bluze Kamuflazhi

Jeni ne kerkim te nje bluze per meshkuj te stilit ushtarak. Hidhini nje sy ketij produkti. Kjo bluze kamuflazhi eshte e perbere nga 95% pambuk dhe 5 % spandex. Per nje veshje te rehatshme per meshkuj. Nje dhurate ideale per te apasionuarit e veshjeve me kamuflazh.

 

 


Kapuc Audio

Ky kapuc lejon atë të dëgjoje meloditë e tij të preferuara, pa sakrifikuar ngrohtësine. Kufjet jane te paisura me wireless dhe bluetooth, kështu që veshët qëndrojnë të mbuluar dhe ngrohtë nderkohe muzika juaj e preferuar luhet.

 

 


Tastiere Wireless per Iphone, Ipad, Android

Kjo tastierë menjëherë kthen iPadin tuaj apo iPhone në një kompjuter ose laptop. Ju mund ta përdorni atë në prehërin tuaj apo në tavolinë pa pasur nevojën të prekni tastieren e ekranit i cili behet i bezdisshem kur kemi materiale te gjate per te shtypur.

 


Foto Kristal

Këto foto kristale ka të ngjarë që ai kurrë nuk ka parë më parë, kështu që ju mund të jeni i sigurt se do të jetë diçka që ai me të vërtetë do te pelqeje, dhe do të bëhet stolia e tij preferuar.

 

 


Ore Per Samsung Android 

Kjo ore sinkronizohet me telefonin tuaj Android kështu që nuk eshte gjithmonë e nevojshme te hapni telefonin për të parë se çfarë po ndodh. Kjo i lejon atij të kontrolloje Facebook-un vetëm me shtypjen e një butoni, dhe gjithashtu ben te mundur qe ai mos te harroje tabletën ose smartphone e tij.

 

 


Portofol Lekure i Punuar me Dore

Nje portofol elegant, shume origjinal ne llojin e vet. 100% lekure. Nje dhurate qe cdo mashkull do ta nuk do ti thoshte jo.

 

 

 

 


Cakmak Karikim me USB

Ky cakmak punon me një bateri te karikueshme prandaj nuk eshte e nevojshme mbushja me gaz. Shume i lehtë ne perdorim. Perfekt për stilin tuaj te jetës. Gjithashtu një dhuratë e bukur për miqtë tuaj. Ky cakmak nuk krijon flakë por përdor nxehtësi per ndezjen e cigareve.

 

 


 

AMST3003 Ore Ushtarake

Tregojini njeriut tuaj sa të rëndësishem ata janë me këtë orë të pabesueshme! Madhesi 46mm, perbere nga çeliku inox. Përfshin funksionet alarmit, anti shock, takimeter, 4 zgjedhje rripash. Është gjithashtu i qëndrueshëm ndaj ujit deri në 100metra. Kjo do të jetë një nga orat me te bukura në koleksionin e cdo burri!

 

 

 


 Dylbi Ushtarake 10×25 Kundra Ujit

Nëse jane për perdorim gjuetie, sport apo për argëtim, të paturit e një pale dylbive te mira është shumë i rendesishme për pothuajse të gjitha aktivitete në natyrë. Këto dylbi kompakte me objektive 25mm ofrojnë 10x zmadhim duke i bërë nje zgjedhje te persosur për çdo djalë që i pëlqen te shikoje!

 

 


Drite Dore LED

Te pasurit e një elektriku dore ditet e sotme behet gjithmone i nevojshem si kur na ikin dritat ne shtepi por edhe kur jemi ne erresiren e natyres per gjueti, peshkim apo kur u japim bicikletave. Ky elektrik dore LED punon me 3 bateri AAA dhe nje jetegjatesi i llampes prej 100 mije ore pune.

 

 


Makine Rroje Per Qimet e Hundes Dhe Jo Vetem

Kujtojini atij butësisht me ane te kesaj dhurate që qimet e hundës janë të rëndësishme për tu mbajtur nen kontroll. Kjo makine rroje është vlerësuar si një nga më të mirat, nje paisje e domosdoshme per higjenen personale, sidomos me këtë çmim.

 

 


YOTA 2 Telefoni i Pare ne Bote me 2 Ekrane

Telefoni i pare ne bote me 2 ekrane e gjeni këtu! Plotësisht i personalizueshem. Lexim mesazhesh dhe postes elektronike pa duar. Por jo vetem, 5 dite zgjat bateria e ketij telefoni nese e perdorni per te lexuar dhe 2 dite ne perdorim normal. Per me teper informacion mjafton te klikoni ne linkun.

 

 


Veza Antistres

Hiq stresin e përditshem në jetën e tij duke i blere Vezen Antistres. Ka madhësinë e duhur për tu përshtatur pëllëmbës. Nje dhurate gazmore per tu argetuar ne shtepi dhe per te liruar tensionin nga ngarkesa e punes.

 

 


Ore Dore Druri

Sigurohuni që ai te jete gjithmonë në kohë me këtë orë druri jashtëzakonisht elegante. Kasa e ores është bërë nga druri i bambuse me një dizajn minimalist. Kjo do të jetë ora e tij e re e preferuar, dhe nuk do ta heqe kurrë nga dora!

 

 


 Altoparlant Pluskues ne Ajer

Lere të sfidojë ligjet e gravitetit, ndërsa ai dëgjon këngët e tij të preferuar me këtë altoparlant wireless! Ky altoparlant përdor magnete për te qendruar pezull ne ajer dhe ofron muzike stereo HD deri në 8 orë pune. Kjo është një paisje qe të gjithë dashamirësit e muzikës duhet ta kenë!

 

 


 

Shall Per Meshkuj

Blini kete shall të lezetshem dhe ju jo vetëm që do të keni një dhuratë Krishtlindje dhe Viti i Ri për të dashurin tuaj, por ju do ta mbani ngrohtë gjatë gjithë dimrit.

 

 


Termus Caji, Kafe Per Fotografet

Profesionistet dhe ata qe aspirojnë te behen fotografë do të kenë edhe më shumë arsye të gëzojnë kur pine kafen e mëngjesit. Ky termus duket tamam si një lente aparati fotografik. E pajisur me kapak për të mbajtur kafen të freskët.

 

 


Bluza Super Heronjsh

Jeni adhurues to palestres. Keto bluze jane teper ne mode per ata qe duan te tregojne format e muskujve brenda super heroit te tyre te preferuar!

 

 

 


 

50 Dhurata Unike Për Meshkuj Për Krishtlindjen dhe Vitin e Ri