Je ne kërkim per dhurata per femra? Në këtë faqe do të gjeni shumë ide dhuratash per gra ose vajza, dhurata ideale dhe te përkryera për çdo rast, pervjetor, ditëlindje, Krishtlindje, … Surprizoheni te dashuren tuaj me nje nga keto dhurata!

Për femrat qe vdesin per veshje (dmth te gjitha)

dhurata per femra veshje per femra

Nëse nuk doni te gaboni dhuratë, atehere beni zgjedhjen tuaj ne kategorine veshje per femra. Ka kaq shumë modele veshjesh për të, sa që nuk do të jetë e vështirë gjetja e dickaje te bukur per te..

Një tjetër ide dhurata per femra mund të jenë këpucët, të ulta, sportive, çizme ose këpucë me taka.

Zgjedhja e duhur e këpucëve për femra, mund të jetë e veshtire. Atehere shikoni dicka me te lehte si aksesoret, ne vecanti cantat. Siç e dimë të gjithë, femrat mburren me cantat e tyre. Gjithashtu dhe orat jane zgjidhje e shkëlqyer.

Dhe çfarë aksesoresh të tjere pelqejne femrat? Bizhuteritë. Dhurojini një gur te çmuar dhe sytë e saj do të shkëlqejnë nga lumturia.

Surprizoje duke shpenzuar pak!

Po kërkon për një ide dhuratash për ta surprizuar, diçka te veçantë, origjinale dhe ndoshta pa shpenzuar shumë? Atehere hidhini nje sy ne Aliexpress, ju mund të gjeni dhuratën që po kërkoni me zbritje deri ne 90%.

Dhurata Për një femer të dashuruar

dhurata per femra

Bëjëni atë të ndjehet po aq e rëndësishme sa në fillim të marrëdhënies tuaj duke organizuar një ditë fantastike. Fillojeni diten duke u çuar mëngjesin në shtrat, dhe pastaj organizoni një piknik në mal/det ose liqen. Pastaj përgatitni një darkë romantike ne driten e qirinjve, luleve, sfond muzikor dhe nje gote vere. Do të jetë një ditë e paharrueshme.
Mund te shkoni në vendin ku u takuat për herë të parë, ose ne vendin ku ju kërkoi të fejohej/martohej dhe me pas ti jepni dhuraten.
Një tjeter ide dhuratë për të, mund të jetë një foto e juaja ose familjes stampuar ne kanavace.
Dhurojini një yll me emrin e saj. Do të pajiseni me çertifikaten e origjinalitetit dhe me një varëse me koordinatat yllit. Sa herë që ajo do te shohe në qiell do të mendojë për ju, përgjithmonë.

Dhurata Për femra që pëlqejne të udhëtojnë

dhurata per femra qe udhetojne

Si thoni te shkeputeni nga rutina e perditshme per disa dite pushime? Nëse dëshironi të kurseni organizojeni vetë duke kërkuar për fluturime me cmime te lira ne eDreams. Përndryshe shkoni në agjensine e udhëtimeve në qytetin tuaj.
Nëse nuk jeni në gjendje te shkeputeni për shumë ditë edhe një fundjavë e vetme është gjithmonë shumë e mirëpritur.

Dhurata per femra interesante mund te jete edhe kjo hartë bote ku mund te ngjisni fotot e vendeve tashmë të vizituara dhe ku mund shenoni vendet e tjera qe dëshironi të vizitoni në të ardhmen.

Për çdo lloj udhëtimi, kapaku i papërshkueshëm nga uji për smartphone mund të jete gjithmonë i dobishem, ose shkopi per selfie.

Dhe për ti bere shoqeri, mos harroni, tabletin ekindle i cili mund të mbajë qindra libra në formatin elektronik.

Hidhni një sy në 10 ide origjinale për njerëzit që duan të udhëtojnë dhe të gjithë të idete e tjera që kemi përzgjedhur për ju.

Dhurata Për femrat që pelqejne teknologjinë

Nëse ështe e apasionuar pas teknologjisë, jeni të sigurt se një smartphone i gjenerates se fundit do te jete teper i mirepritur, një laptop ose tablet.

Një tjeter ide dhurate per femra, mund të jetë një Smartwatch, një orë inteligjente, me funksione shumë të ngjashme me ato të një smartphone.
Për harraqet të cilët humbasin vazhdimisht celesat në shtëpi, nje dhurate e dobishme mund te jete dhe kjo pajisje e cila ju lejon të gjeni celsat në shtëpi.

Shikoni të gjitha dhuratat teknologjike që kemi përzgjedhur per ju.

Per femrat qe pelqejne fotografine

Nëse deshironi ta befasoni me nje dhurate te bukur, shikoni 40 + ide dhuratash për te apasionuarit e fotografisë dhe fotografët! Me siguri qe do të gjeni idene e duhur per dhuratë.

 

Për femrat që u pëlqen leximi

dhurata per femra qe pelqejne leximin

Nese dini autorin e saj të preferuar mund ti dhuroni librin e fundit te publikuar. Gjithashtu hidhini një sy librave më të shitur të momentit, ndoshta do te gjeni dicka ndryshe nga e zakonshmja.

Dhe në qoftë se udheton shpesh, dhurojini një eReader, i cili ju lejon të ruani qindra libra

Lexon shpesh në shtrat? Atehere provoni diçka origjinale me këto syze për të lexuar shtrirë.

 

Për femrat që u pëlqen argëtimi

dhurata per femra qe pelqen argetimi

Nëse i pelqen argëtimi dhe të provoje eksperienca të reja, një dhuratë kurajoze për një femer mund të jetë një fluturim me parashute. Fantastike.

Ose një mini garë te go-kart.

Në mëngjes është e padurueshme? Atëherë filxhani Shhh është dhurata ideale.

Pelqen biskotat, atehere shikoni keto jasteke fantastike, ne formën e biskotave.

Dhe çfarë te thuash ne lidhje me pantoflat e mrekullueshme njëbrirësh?

 

Dhurata Per femrat qe pelqejne muzikën

I pelqen muzika? Dhurata më e mirë që ju mund të bëni eshte ti dhuroni nje bilete në koncertin e këngëtarit të saj të preferuar.

Një tjeter ide dhurate është dhe ky altoparlant portativ ku lehtesisht mund te lidhni kompjuterin apo telefonin nepermjet Bluetooth.

Pelqen muzikën xhaz, cojeni per një darkë Jazz në lokalin e saj te preferuar.

Në qoftë se përdor shumë kufjet, ofrojini diçka origjinale si keto kufje te ndritshme ose në formën e lidhesve te këpucëve.

 

Për femrat sportive

dhurata per femra sportive

Dhurata me e votuar ne kete kategori është kamera GoPro, ideale për të xhiruar video dhe bere foto edhe në kushte ekstreme.

Nëse doni ti beni një dhuratë të çmendur, provoni hedhjen me parashute..

Nëse i kushton rëndësi linjave trupore, dhuroji kete byzylyk per rrahjet e zemres qe lidhet me smartphone, për të kontrolluar se çfarë lloj trajnimi është duke bërë dhe se si mund të përmirësohet.

Akoma asgjë? Shikoni veshje per femra sportive

 

Për femrat qe pelqejne telenovelat

I pëlqen të shikojë TV? Një ide e shkelqyer si dhurata per femra do të ishte ky set DVD ose Blu-ray me serinë e saj të preferuar.

Përndryshe edhe nje abonim ne Netflix mund te jete nje dhurate e bukur.

Një mjet shumë i dobishëm mund të jetë EZ Cast, e cila ju lejon transmetimin audio dhe video në HD streaming nga smartphone tuaj ose laptopi direkt ne Televizor!

Për një femer që i ka te gjitha

I pëlqen të kujdeset për trupin e saj? Ju mund ti dhuroni krem, make-up, aksesore, maska per fytyren, ose produkte të kujdesit të flokëve, duke përfshirë dhe hekurin e flokeve.

Akoma asgjë?

Shikoni të gjitha idetë origjinale per dhurata per femra, dhe nëse nuk keni kohë shikoni dhurata te minutës se fundit.

Mund te interesojne Dhurata Për Femra Për Krishtlindjen dhe Vitin e Ri, nënën dhe shoqen. Ose hidhini një vështrim surprizave romantike per gra. Dhe nëse nuk dini se çfarë të shkruani, shikoni urimet që ne kemi zgjedhur për ju.