Jeni ne kerkim te ide dhuratash për ditëlindje dhe nuk di se ku te perplasesh koken, apo jo? Çdo vit është gjithmone e njëjta histori. Nuk keni ide….Nëse jeni duke kërkuar për diçka të veçantë, ose jeni në kërkim të ideve të origjinale per dhurata per ditelindje, atëherë jeni në vendin e duhur. Nëse një i afërm i juaj, babai, nena, motra, vellai, femija, miku, i dashuri ose e dashura ka ditëlindjen, ne jemi të gatshëm t’ju ndihmojmë në gjetjen e dhuratave ideale dhe të veçanta për këtë rast. Me një shumëllojëshmëri të dhuratave per ditelindje. Padyshim që do të bëni zgjedhjen per dhuratën e duhur. Blerja e dhuratave për ditëlindjen kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë.

 

Dhurata per ditelindje me çmime të lira

Nëse doni të bëni një dhuratë për ditëlindjen e tij apo asaj, për një mik apo të dashurën, për një burrë apo grua, për një të afërm ose një koleg pune, por nuk deshiron të bësh dhuratën e zakonshme dhe të shpenzosh shumë, atëherë shikoni ne aliexpress. Do të gjeni çdo gjë që kurrë nuk kishit menduar me pare, deri 90% zbritje të çmimit fillestar. Sigurisht, kjo është një pikënisje e mirë për të gjetur ide dhuratash per ditëlindjen qe kërkoni.

 

Ide dhuratash per meshkuj

ide dhuratash per ditelindje meshkuj

Shikoni dhurata per ditëlindje:

Shkarkoni Aplikacionin ALIEXPRESS dhe perfitoni ULJE CMIMI ne BLERJEN E PARE

Këtu janë disa ide interesante.

dhurata per ditelindje per meshkuj kolltuk me fryrjeNëse eshte i apasionuar pas sportit, ju mund t’i dhuroni një biletë për në stadium per te pare ekipin e tij të preferuar.

Nëse pelqen te rri shtrirë në shtëpi, për ditëlindjen mund ti dhuroni nje kolltuk thes.

 

 

 

filxhan-caji-mustaqeMban mustaqe apo mjekër? Atëherë ky filxhan me mustaqe mund të jetë nje dhuratë e kendshme , por në të njëjtën kohë e dobishme.

 

 

 

 

dhurata per ditelindje mini frigorifer me usb per zyreIde e shkëlqyer eshte dhe Mini frigoriferi me USB që ftoh kanaçet ose shishet. Teper praktike per tu perdorur edhe në zyrë!

 

 

 

 

Shiko me shume ide dhuratash per ditelindje per meshkuj.

 

Dhurata per ditelindje per femra

ide dhuratash per ditelindje per femra

Shikoni dhurata per ditelindjen per:

 • Vajza
 • Origjinale
 • Nënën
 • Shoqen
 • Motren

Këtu janë disa interesante.

dhurata per ditelindje pantofla pellushi me nje brireshPër gratë dhe vajzat që kanë gjithmonë këmbët e ftohta, mund ti dhuroni për ditëlindje pantoflat magjike njëbrirësh.

 

 

 

 

dhurata per ditelindje makine beres flokesh sheqeriNjë tjetër ide dhuratë për ditëlindjen, në qoftë se e dashura juaj pelqen te gatuaje ëmbëlsira, mund të jetë kjo makineri per floke sheqeri.

 

 

 

 

ide dhuratash per te dashurin arush pellusDhe në qoftë se doni të bëni përshtypje mund ti dhuroni një arush gjigant.

 

 

 

 

Shiko me shume ide dhuratash per ditelindje per femra

 

Ide dhuratash per ditëlindje për fëmijë

ide dhuratash per ditelindje per femije

 

Çfarë pëlqdhurata per ditelindje per femije twisterejnë të bëinë më shume fëmijët? Te luajnë! Pra, në zgjedhjen e dhuratës se përkryer për ditëlindjen e fëmijës gjithmonë kerkoni për dhurata me të cilat mund të luajnë dhe të argëtohen. Për shembull lojrat dinamike jane teper te vleresuara, sikurse eshte Twister klasik. Nje loje ideale për tu luajtur me shoket e tyre të vegjël.

 

 

Fëmijët e vegjël pelqejne gjithashtu të luajnë me Lego apo lojërat e personazheve më të famshëm vizatimor, të tilla si Disney apo Marvel. Një ide dhuratë për ditëlindjen me të cilen ju nuk mund të gaboni janë DVD me personazhet vizatimor.

 

dhurata per ditelindje peshkaqen me telekomandeA keni parë ndonjëherë një peshkaqen të fluturoje në ajër? E pra, ndoshta ju do ta shihni në ditëlindje, së bashku me të gjithë fëmijët të cilët do të përpiqen ta kapin.

 

 

 

 

dhurata per ditelindje per femije arush pellushiPellushet, janë ide e mire per dhuratë per ditëlindje për fëmijët më të vegjël. Lëreni fëmijën të vendosi emrin pellushit, dhe do të shikoni se si do te kthehet ne një shok loje te shkëlqyer. Ose ndoshta një arush pelushi mega gjigand.

 

 

 

Shiko te gjitha idete e dhuratave per ditëlindje për fëmijët.

 

Ide dhuratash për ditëlindje origjinale

 

dhurata per ditelindje filxhan me mbajtese biskotashDëshironi të dhuroni diçka origjinale për ditëlindjen e saj?

Për të filluar ditën, me filxhanin I Love bisquits, i pajisur me një xhep te vogel për të mbajtur biskota.

 

 

 

dhurata per ditelindje per femra kufje lidhese kepuceshI pëlqen të dëgjoje muzikë me Mp3, iPod apo Smartphone? Këtu janë disa kufje ne formën e lidhesve te këpucëve, shumë origjinale si një dhuratë për ditëlindjen.

 

 

 

 

dhurata per ditelindje ekspres kafe portativPër të apasionuarit e kafese, ju mund të dhuroni kete makinë portative ekspresi, ideale për të bërë nje ekspres të vërtetë pa energji elektrike, nje dhurate ideale për ata qe udhetojne shpesh.

 

 

 

dhurata per ditelindje alarm me pistolete

Ai zgjohet vone pasi fik orën me zile në mëngjes? E pra, atëherë ora e zgjimit me shenjester është nje dhuratë e përkryer. Ai nuk do te rrezikoje me te zgjohet vone nga krevati. Ora me alarm fiket vetëm nëse goditet objektivi me pistoleten e posacme.

 

 

 

Nëse nuk deshironi të bëni një dhuratë materiale për ditëlindjen, ju mund te dhuroni diçka të veçantë si një darkë romantike ne dritat e qirinjve.

Shiko te gjitha idete e dhuratave te personalizuara

 

Ide dhuratash per ditelindje me cmime te lira

ide dhuratash per ditelindje ekonomike

Ju mund të bëni një dhuratë shume te mire per ditëlindje pa shpenzuar shume, ndoshta duke qendruar nën 25 mije leke te vjetra. Këtu janë disa ide për dhurata me cmime të lira.

Nëse pelqen muzikën apo stilin vintage, ju mund të beni dhurate një mbajtese tenxhere ne formen e diskut vinyl, ose mbajtese gotash me të njëjtën formë.

Një dhuratë origjinale dhe e lire mund të jetë ora me 24 orë, me të vërtetë shumë e veçantë.

Eshtë e perpikte/saktë dhe gatuan shpesh? Me siguri preresja milimetrike do të jetë nje dhuratë e përkryer për ditëlindjen e saj, diçka e kendshme dhe në të njëjtën kohë e dobishme.

Për të apasionuarit e vërtetë te ushqimit, nje dhuratë jo e shtrenjtë, por shumë domethenese mund te jete perparsja e kuzhinierit ose kapelja shefit.

Dhe për ata që kalojnë orë të tëra përpara kompjuterit, sidomos në dimër mund të jete teper e dobishme një ngrohës filxhani me USB, një dhuratë e përshtatshme për të mbajtur ngrohtë pijen tuaj.

Dhe për të gjallëruar festen e ditëlindjes, ju mund të dhuroni kornizen e mediave sociale për të bere foto, një kornizë kartoni ne stilin Instagram apo Facebook krejtësisht i përshtatshëm per tu përdorur për foto me të gjithë miqtë tuaj. Do te kete per të qeshur dhe mbi të gjitha do të jetë një kujtim i bukur per ditëlindjen tuaj.

Hidhini nje sy dhe ketyre mrrokllave.

Shikoni të gjitha dhuratat per ditëlindje me cmim te lire.

 

Dhurata per ditëlindje ne baze te çmimit

Hidhini një sy ideve te dhuratave per ditëlindje ne baze te çmimit:

 • nën $10
 • midis $10 dhe $25
 • midis $25 dhe $50
 • nga $50 deri $100
 • ndërmjet $100 dhe $250
 • mbi $250

Dhurata per ditëlindje në bazë të interesave

Gjej dhuratën e përsosur per ditëlindje në bazë të interesave të marrësit.

 • teknologji
 • fotografi
 • kuzhine
 • udhëtim
 • sport
 • muzikë
 • veshje

Nuk keni me kohë?

Nuk keni gjetur ende asgjë dhe nuk keni më kohë? Hidhini një sy ideve te dhuratave te minutës se fundit, do të shpëtojne jetën.

Fraza urimesh

Dëshironi të bëni një urim të veçantë? Zgjidhni midis frazave më të bukura te urimeve për ditëlindjen që ne kemi përzgjedhur për ju.