Nëse jeni me fat, sapo afron Dhjetori femra e jetës tuaj tashmë mund të ketë shkruar një listë të mbushur me ide dhe sugjerime per dhuratat qe dëshiron për Krishtlindje dhe Vitin e Ri. Megjithatë, ne e dimë qe shumë femra pelqejne surprizat per festat e fundvitit. Ato deshirojne që ju të dini automatikisht shijet e tyre. Pra, çfarë duhet ti blini?

Keni ngecur ne ide ? Ndoshta jeni në kerkim te dickaje romantike dhe të vecante për gruan, të dashurën apo të fejuaren? Lexoni listen tone te 33 dhuratave per femra per festat e fundvitit dhe zgjidhni nje prej tyre!

33 Dhurata Per Femra Per Krishtlindje dhe Vitin e Ri

 

 


Maske Gjumi

Dikush i mençur ka thene dikur qe: “Gjumi është çelësi i lumturisë”. Përmirëson kujtesen, ul stresin dhe shpërblen dhënësin e një dhuratë të tillë ☺ .Tregojini që interesoheni per shëndetin dhe mirëqenien e saj .

 

 Jasteku ne Formen e Krahut

Prodhuar me një material të cilësisë së lartë, ky jastëk është dhurata ideale për ata që jetojnë vetëm dhe ndjejne mungesen e te dashurit apo burrit. Perkedheljet janë gjithmonë të garantuara!

 

 

 


Gjerdan me Emer te Personalizuar

Nje gjerdan ne formen e infinitit dhe emrat t’uaj te gdhendur ne te do te ishte nje dhurate kuptimplote dhe me stil.

 

 

 


Canta Pazari

Këto çanta pazari janë plot ngjyra, emocionuese dhe miqësore ndaj mjedisit. Te shkuarit ne pazar per te blere ushqime do te kthehet ne nje kenaqesi te vertete me keto canta.

 

 

 


Set Makiazhi Profesional

Tregojini sa e shtrenjte eshte ajo per ju duke i dhuruar këtë set kozmetike me 183 ngjyra dhe 15 penela makiazhi.

 

 

 


Shall

Surprizoheni te dashuren tuaj me kete me këtë blerje zgjuar.
Tregojini se ju e dini se çfarë është e modes dhe e bukur per te. Shalli perbehet nga kashmiri dhe akriliku.

 

 

 


Set Makiazhi dhe Kujdesi ndaj Lekures

Tregoni asaj se dini te beni dhurata të jashtëzakonshme duke i blere keto produkte per kujdesin ndaj lekures . Kjo dhuratë do të jetë e mirëpritur në çdo rast.

 

 

 


Ore Byzylyk

Nese hobi i saj eshte noti, vrapimi, dalja me biciklete apo palestra atëherë kjo është një dhuratë për të! Kjo ore eshte kundra ujit dhe mund të përdoret si një monitor i shëndetit personal. Zgjidhni një nga ngjyrat në dispozicion, dhe te qenit e përpiktë nuk dukej kurre kaq bukur.

 

 

 


Llampe Kripe nga Himalaja

Ajo do të relaxohet ne ndriçimin dhe purifikimin e ajrit te ambientit qe kjo llambë kripe nga Himalaja ofron. E bere nga copa shkembi të kripës, nuk ka dy llamba të njëjta dhe secila ka pamjen e vet të veçantë dhe sigurisht dhe ndricimi.

 

 

 


 Cante Per Palester

Te ushtruarit fizik liron endorfinat. Endorfina i ben njerëzit të lumtur. Ndihmojeni ate të gjeje lumturinë e vërtetë me këtë cante sportive per palestër.

 

 

 


 

Cante Lekure Krokodili

Kjo cante elegante është përtej praktikes. Ajo do të marrë këtë çantë kudo ku ajo ka nevojë për të shkuar, sepse siç e dini, ajo është një grua në lëvizje. Tregoni se kuptoni mënyrën e jetesës se saj me këtë blerje.

 

 


Varese Me Perla

Tregojini qe ajo është gjëja më e çmuar në jetën tuaj, duke i dhuruar kete varese te mrekullueshme me perla. Elegance e thjeshte është emri i lojës, dhe ju jeni të fituar.

 

 

 


Altoparlant Per Telefon Wireless

Ajo do të jetë në qendër të vëmendjes kudo që shkon me këtë altoparlant portativ pa tel. Paisja lidhet me çdo telefon celular, kompjuter, iPod ose pajisje të tjera me Bluetooth. Për muzike me cilësi të lartë dhe argëtim.

 

 

 


Kuti Lekure Mbajtese Bixhu

Kuti mbajtese bizhush per te ruajtur stoli te dashura per te shtrenjten tuaj.

 

 

 

 


Vathe Me Perla

Këto palë vathë janë një mënyrë e pagabueshme për tu siguruar që ajo i pelqen dhuratat qe ju i beni. Shije me klas, e thjeshtë dhe elegante: Ajo do të shkëlqejë ashtu si shkëlqimi i ketyre vathëve kur t’ju falenderoje.

 

 

 


 

Varese

Tregoni dashurinë me simboliken e kesaj varese elegante. Argjend dhe gure zirkoni.

 

 


Pizhama Party

Ndihmojeni te fle gjume e veshur me stil me keto pizhama. Pa marrë parasysh personalitetin e saj, ju mund të gjeni pizhame nga me te ndryshmet qe ajo do ti pelqeje pa mase. Mendimet e saj të fundit kur ajo do te shtrihet për të fjetur do të jeni ju dhe aftësitë e pabesueshme per dhurata.

 

 

 


Aroma Terapi

Relaksojeni me këtë paisje terapeutike aromatike. Thjesht hidheni vajin qe deshironi dhe paisja shperndan ne ajer sasine e nevojshme për efekte terapeutike.

 

 

 

 


Batanije Bisht Sirene

Endërronte për të qenë një sirenë, kur ajo ishte fëmijë? Kjo batanije është e formuar si një bisht sirene dhe është bërë nga materiale të buta për ta mbajtur ngrohtë dhe rehatshëm. Dhurate perfekte për të gjithë fanset e sirenave!

 

 

 


 Perparase Gatimi me Superheronj

Kjo është nje dhuratë e përkryer për çdo grua që i pëlqejne shakate dhe gatimi. Pergatituni te hani super ushqim sa herë ajo vesh perparesen  Ajo do të ndjehet si superheroi i kuzhinës me këtë perparese!

 

 

 


Perdorni Telefonin Pa Hequr Dorezat

Problemi me shumicën e dorezave është se ju duhet ti hiqni ato në qoftë se do të përdorni telefonin ose tabletën tuaj. Këto doreza jane krijuar me nano teknologji në mënyrë që ju mund të mbani duart tuaja ngrohtë, ndërsa postoni ne Instagram foton tjeter shumë të rëndësishme!

 

 

 


Portofol Mbajtes Kartash

Çdo grua profesionale ka nevojë për një mënyrë për të menaxhuar kontaktet e saj. Ky portofol mbajtës kartash është i përkryer për kartvizita, kartat e kreditit etj.. Ajo do të jetë gjithmonë e përgatitur me këtë portofol!

 

 

 


Set Shalli me Kapuc

Shall dhe Kapuci ne dite te fotohta te dimrit jane nje dhurate e mirepritur dhe ajo do të kënaqet që keni menduar për ta mbajtur ngrohtë gjatë gjithë sezonit të dimrit.

 

 

 


Aksesor Caji

Z. çaj është një pajisje plastike ne formen e njeriut per te mbajtur çajin bimor, i thjeshte dhe i përshtatshëm për t’u përdorur për ata që duan të pine cajin bimor nga bimë të ndryshme.

 

 

 


Aparat Fotografik Foto te Castit

Zbavitja dhe argetimi me kete aparat nuk ka per te munguar, me e rendesishmja kujtime qe ngelen pergjithmone.
Harrojeni dixhitalin ky aparat ben te mundur stampimin e fotove ne kohe reale. Mundesi zgjedhje midis 3 ngjyrave.

 

 

 


Set Manikyri dhe Pedikyri

Ky set eshte endrra e cdo femre. Mundesojani ketu. Dhe ajo do t’ju jete falenderuese per gjithe jeten.

 

 

 

 


Kornize Foto Dixhitale

Gratë e të gjitha moshave duan perjetojne kujtimet e bukura ne cdo moment. Kjo foto kornize dixhitale është dhurata e duhur për ata qe duan te vene ne dukje disa nga momentet më të mira të jetës së tyre.

 

 

 


Projektor Telefoni

Projektoni videot tuaja gazmore apo filmin tuaj te preferuar me kete projektor i prodhuar posacerisht per telefonin tuaj.
Tani ju nuk keni nevoje të mbani telefonin ne dore për të parë video apo foto. Por mund ta vendosni ne xhepin e kesaj paisje dhe do te shikoni te projektuar ne mur.

 

 

 


 Aurora Borealis Drite Dhome

Drita e Veriut eshte një nga shtatë mrekullitë e botës natyrore dhe tani ju mund ta përjetoni pa ju ngrire prapanica jashtë!
Imagjinoni darkën e Vitit te Ri me familjen dhe ne mure projektuar Drita Aurora Borealis! Kjo e bën një dhuratë të mrekullueshme familjare.

 

 

 


Ore Byzylyk

Kjo ore byzylyk do te joshe kedo që merr atë si dhurate! Ajo duket mahnitëse dhe jo vetëm i jep mbajtëses aftësinë për të pare kohen sa herë që ata duan por kane zgjedhjen midis 5 ngjyrave.

 

 

 


Abazhur Akuarium me Kandila Deti

Me këtë akuarium me kandila deti dhe drita LED mund te rrini me ore te gjata te shikoni krijesat e frikshme megjithese nuk jane te verteta, lëvizja kandilave eshte shumë realiste. Ky akurium mund te perdoret gjithashtu si drite ambjenti .

 

 

 


24K Trandafil Floriri

Romanca nuk ka vdekur dhe ky trendafil e provon atë. I larë ne ar 24K ky trendafil eshte maja dhuratave romantike. Një trëndafil i vërtetë do të thahet… por jo ky! Ai do të shkëlqejë përgjithmonë ashtu si dashuria juaj e pavdekshme për njëri-tjetrin.

 

 

 


Fishkelle Per Te Gjetur Celsat

Nëse jeni një person që gjithmonë humbisni çelësat, atëherë ju keni nevojë për këtë gjetes celsash! Thjesht bashkëngjitni gjetesin me çelësat tuaj, kuletën, apo telefonin dhe fishkëlleni per ti gjetur. Mbajtësi i çelsave do pulsoje drite dhe do te bej bip derisa ju ta gjeni.

 

 


 

33 Dhurata Per Femra Per Krishtlindje dhe Vitin e Ri