Ide Dhuratash Origjinale Për Të Dashurit Tuaj

Më në fund një faqe me ide për dhurata të veçanta, për çdo rast.

 

dhurata per meshkuj


Ka tipe të ndryshem meshkujsh të cilët kanë nevojë për ide dhuratash te vecanta. Nëse është koha dhe rasti për të gjetur dhe bërë një dhuratë për shokun tuaj të ngushte, të dashurin, për bashkëshortin apo vëllain, Lista jonë do të ju ndihmojë.

 

dhurata per femra

ide-dhuratash
Femrat kanë nevojë për shumë dashuri, mirënjohje, respekt dhe vëmëndje . Të gjitha këto mund ti shprehim edhe nëpërmjet një dhurate dhe ne nuk duhet të harrojmë ta bëjmë sa më shpesh këtë . Për femrat nje dhuratë është e veçante, e pëlqejnë dhe e vlerësojnë shumë prandaj kërkoni në mesin e ideve për të gjetur dhuratën që do të kthejë buzëqeshjen në fytyrën e saj.

 

dhurata per femije


Pjesë e botës së mrekullueshme të fëmijëve janë edhe dhuratat . Kur vjen puna për të bërë nje dhurate për fëmijët, ka pak rrezik në zgjedhjen që bëni . Merrni dhuraten e gabuar dhe do ti zhgënjeni, merrni  te duhuren dhe do ti lumturoni . Ne do t'ju ndihmojmë të beni zgjedhjen e duhur të dhuratave për të shtrenjtin tuaj.

dhurata per ditelindje


Shumë Urime Për Ty... dhe Gëzuar Ditëlindjen! Bëjeni akoma më të veçante dhe më të bukur me dhuratën tuaj ... Nuk keni ide ? Ne gjendemi pranë jush . Shikoni se çfarë ne ju ofrojmë!

dhurata per pervjetor

dhurata
Përvjetori është një ngjarje e paharrueshme në dashurinë dhe lumturinë e një çifti! Dërgo një dhuratë për të dashurin tuaj, gjest i cili përkujton dashurinë tuaj nga viti në vit.

dhurata Per Shen Valentin

dhurata valentin
Shën Valentini ose "Dita e të Dashuruarve" (14 Shkurti) është një datë e rëndësishme, sidomos për dashuritë e reja. Një dhuratë mund të jetë e rëndësishme për të dy, si për ty dhe për atë. Gëzuar Shën Valentinin!

ide-dhuratash

Dhurata Origjinale

Ne kemi dhurata të bukura që mund të personalizohen për cdo rast dhe bere diferencen tek personi i dashur i jetës tuaj. Tek ne do te gjeni larmi dhuratash origjinale. Jeni te sigurte se do të gjeni dhuratën e përkryer.

dhurata per babin

babi
Babai i dashur, është heroi ynë i padiskutueshëm! Dhuratat për babain mund të jetë nje zgjedhje e veshtire, sepse ju doni t’u tregoni se sa të veçantë janë ata në jetën tuaj, Këtu do të keni mundësine të bëni zgjedhjen e duhur për babain tuaj të dashur.

dhurata-per-mamin

mami
Mami, ajo që na jep dashuri çdo ditë dhe që përkujdeset çdo ditë për ne! Ne duhet ta falënderojme atë. Falenderoni mamin me një dhuratë që e bën atë të lumtur, për ti treguar sa shumë e duam.

dhurata-per-shoqen

shoqe
"Shoqja e mirë në ditë të veshirë" Ajo që të ka dëgjuar me orë të gjata në telefon dhe të ka qarë hallet duke u dhënë zgjidhje. Dhuratat janë një mundësi e shkëlqyer për ta falenderuar dhe për ti treguar se sa e rëndësishme është për jetën tonë. Dhuroni një dhuratë shoqes tuaj më të mirë.

dhurata-per-shokun

shoku
Shokë prej një jete, keni kaluar shumë sfida së bashku, keni ndihmuar njeri-tjetrin në situata të vështira dhe ndjeheni vëllezër. Kush gjen një shok gjen një thesar. Tregoni vlerësimin nëpërmjet një dhurate.  Habiteni me një nga sugjerimet që ne ju ofrojmë.

Të Kam Xhan është një faqe e krijuar për t'ju ndihmuar të gjeni dhuratën e përkryer për çdo rast duke ofruar shumë ide për dhurata për të gjitha shijet me çmime të arsyeshme. Nga të gjitha dhuratat në dispozicion është e vështirë të gjeni dhuratën ideale. Në këtë mënyrë për t’ju ardhur në ndihmë, ne kemi ndarë dhuratat në këtë faqe sipas marrësit, interesave, rastit ose çmimit. Qindra dhurata të përzgjedhura nga faqe online të gatshme për tu blerë dhe dhuruar.

Nëse jeni duke kërkuar ide për dhurata, apo nuk e dini se çfarë të bëni për dhuratë apo jeni duke kërkuar diçka të vecantë atëhere jeni në vendin e duhur. Dhurata ideale ekziston, gjetja e tyre nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë.

E gjithë kjo është e shoqëruar nga një blog i dhuratave, ku ne publikojme artikuj të përgjithshem në lidhje me botën e dhuratave. Por edhe lista të dhuratave të të gjitha llojeve, dhurata sipas moshes, gjinise, çmimit, apo rasteve për t’jua bërë jetën tuaj më të lehtë. Të gjitha llojet e dhuratave për çdo rast ju mund t'i gjeni këtu, shpejt dhe pa stres! Pse jeni duke pritur akoma për të gjetur atë që ju dëshpërimisht kërkoni? Hyni dhe shihni midis qindra ideve për dhurata të propozuara. Tekamxhan.com një nga faqet më të mira të dhuratave dhe ideve për dhurata në Shqipëri.

Si Funksionon

Është shumë e lehtë të gjeni dhuratën e përsosur në mesin e shumë dhuratave në dispozicion. Mjafton vetëm të zgjidhni tipin e personit që ju do të jepni dhuratën, moshën e tij, marrëdhënia që ju lidh dhe se sa ju doni të shpenzoni. Menjëherë do t’ju ofrohen me qindra ide dhuratash. Gjithashtu ne kemi përgatitur listat e ideve dhuratë ku ju do të gjeni dhurata të zgjedhura sipas marrësit, interesit dhe çmimeve.

Duke klikuar mbi dhuratën, ose në linkun përkatës, ju do të drejtoheni në faqen e internetit që shet online, për të parë më shumë informacion, shihni nëse ka tarifa shtesë për postimin dhe sa kushton. Nëse jeni i interesuar, ju gjithashtu mund të vendosni të blini direkt online, por ju nuk keni asnjë detyrim për të blerë. Ju shumë mirë mund të përdorni faqen e internetit tekamxhan.com për të marrë ide dhuratash të mundshme që përputhen me kërkesat tuaja në mënyrë që të gjeni shpejt atë që ju dëshironi, dhe pastaj të beni blerjen në dyqanin më të afërt dhe jo në internet (megjithese në internet mund të gjeni dhurata në çmime më të lira). Ju gjithashtu mund të përdorni faqen tekamxhan.com si një motor kërkimi për dhurata, plotësisht falas.

Ide Për Dhurata

Idetë e dhuratave janë perzgjedhur nga faqet më të mira online te cilat ofrojnë dhurata unike dhe ekskluzive, përvoja të paharrueshme dhe gjithashtu dhuratat më klasike dhe tradicionale. Kështu që ju mund të blini drejtpërdrejt ne faqet e propozuara në paqe dhe siguri absolute. Duke shmangur trafikun e makinave, dyqanet e mbushur me njerëz dhe të gjithë stresin, sidomos gjatë ditëve të rëndësishme.